22 czerwca, 2024

Prognoza BTC/USD: Bitcoin wygląda miękko

Patrząc na ten wykres, można zauważyć, że 50-dniowa EMA oferuje dynamiczny opór i prawdopodobnie nadal będziemy obserwować, jak inwestorzy zwracają na nią szczególną uwagę. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Bitcoina, ponieważ wydaje się, że jest to aktywo napędzane technicznie. W końcu jest to tylko spekulacyjny zasób, a nie coś, co ma coś w rodzaju dywidendy, nie jest też łatwo spojrzeć na podstawy Bitcoina, ponieważ szczerze mówiąc, nie wiemy, czym ostatecznie będzie Bitcoin.

Czym naprawdę jest Bitcoin?
Powiedziano nam wiele różnych rzeczy i nie potrzeba wiele wyobraźni, aby założyć, że Bitcoin może wyleczyć każdy problem, przed którym stoi człowiek. Biorąc to pod uwagę, widzieliśmy obalone różne teorie, takie jak przechowywanie wartości, zabezpieczenie przed inflacją, waluta, „cyfrowe złoto” i prywatne. Żadna z nich nie okazała się poprawna, więc teraz wciąż staramy się ustalić jej prawdziwe zastosowanie.

To ustawia go jako rynek, który ma tendencję do podążania za wieloma analizami technicznymi, ponieważ wycena Bitcoina jest prawie niemożliwa, tak jak prawdziwy zasób fizyczny, który jest fizyczny i można go łatwo zobaczyć. Na przykład, jeśli próbujesz wycenić coś takiego jak Walmart, możesz wziąć wiele różnych wskaźników i obliczyć wartość firmy. W końcu, nawet jeśli Walmart imploduje, nadal masz tam pewną wartość, czy to w nieruchomościach, inwentarzu itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.