20 lipca, 2024

WIADOMOŚCI O CENACH USD/INR: RUPIA INDYJSKA UTRZYMUJE SIĘ NA POZIOMIE OKOŁO 79,70 PRZY TWARDSZYM OLEJU, BARDZIEJ MIĘKKIM USD

USD/INR utrzymuje się na niższym poziomie po odświeżeniu poziomu od ośmiu dni poprzedniego dnia.
Dolar amerykański osłabia rentowność, ponieważ słabe dane z USA podsycają obawy o recesję.
Mieszane nastroje w regionie Azji i Pacyfiku, brak ważnych danych/wydarzeń ograniczają natychmiastowe ruchy.
Zaufanie konsumentów w USA może zabawiać handlowców przed Fed.
USD/INR pozostaje pod presją w okolicach tygodniowego minimum, które zaznaczyło się poprzedniego dnia, ponieważ traderzy szukają nowych wskazówek podczas wtorkowej sesji azjatyckiej. W ten sposób para rupii indyjskich (INR) dopinguje łagodniejszego dolara amerykańskiego, pośród ostrożnego optymizmu, najpóźniej około 79,70.

Indeks dolara amerykańskiego (DXY) spada czwarty dzień z rzędu, spadając o 0,18% w ciągu dnia około 106,30 do czasu prasy. Warto zauważyć, że rentowności 10-letnich amerykańskich obligacji skarbowych spadły o 3,5 punktu bazowego do poziomu 2,78%, cofając odbicie z poprzedniego dnia do 2,81%. Co więcej, poniedziałkowy National Activity Index Chicago Fed za czerwiec i Dallas Fed Index Manufacturing za lipiec, poprzedzony piątkowymi amerykańskimi indeksami S&P Global PMI za lipiec, również wzmocniły obawy gospodarcze wokół USA. Ostatnio globalny gigant ratingowy Moody’s obniżył prognozy wzrostu dla strefy euro i USA, ale nie zdołał podnieść dolara amerykańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.