20 lipca, 2024

NZD/USD: Ruch wyżej traci moc, ponieważ wsparcie staje się zagrożone

Jeśli wartość NZD/USD pozostanie przez dłuższy czas poniżej poziomu 0,63000 dzisiaj i przejdzie w jutro z testami poziomów wsparcia, może to pobudzić dalszy trend spadkowy. Traderzy, którzy mają nadzieję na odwrócenie w górę, powinni być gotowi szukać szybko uderzających pozycji.

Biorąc pod uwagę krótkoterminowy scenariusz ryzyka i zysku na NZD/USD, wydaje się, że istnieją powody, by podejrzewać, że nerwowy sentyment ponownie się narasta i może pojawić się ryzyko większej presji na sprzedaż . Handlowcy mogą się denerwować, gdy „ćwierkanie” urzędników Rezerwy Federalnej USA szybko wskazało w tym tygodniu, że ich zdaniem potrzebne są dalsze podwyżki stóp procentowych, a nie tylko jeszcze jedna we wrześniu.

Technicznie, jeśli poziom 0,62790 zacznie spadać, może pojawić się dodatkowa sprzedaż, która może stworzyć szybki test wczorajszych wskaźników w pobliżu 0,62600 do 0,62500, które mają być wystawione . Handlowcy powinni spodziewać się pewnej zmienności kursu NZD/USD w ciągu następnych dwóch dni handlu, ponieważ domy finansowe nadal szukają równowagi w dość niejasnych warunkach na rynku Forex, które z pewnością spowodują niestabilne warunki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.