22 czerwca, 2024

Prognoza cen Cardano – ADA wzrasta o 1%

Wydaje się, że prognoza cen Cardano zmienia się z byczej na niedźwiedzią, szczególnie poniżej linii 50-dniowej średniej ruchomej na poziomie 0,4225 USD. Wcześniej ADA odzyskała poziom powyżej 0,3365 USD i zbliżyła się do celu 0,4315 USD, ale nie zdołała przekroczyć tego poziomu, co oznacza korektę niedźwiedzi.

Cena Cardano wzrosła o ponad 15% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Czy możemy oczekiwać, że prognoza cen Cardano będzie zwyżkowa i czy Cardano osiągnie 5 USD w listopadzie? Dowiedzmy Się!

Cena Cardano i Tokenomika

Obecna cena Cardano wynosi 0,39 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 712 mln USD. W ciągu ostatnich 24 godzin Cardano spadł o ponad 2%, ale zyskał ponad 15% w ciągu ostatnich siedmiu dni. CoinMarketCap zajmuje teraz 8. miejsce z kapitalizacją rynkową na żywo w wysokości 13 miliardów dolarów.

Przewidywanie cen Cardano autorstwa Charlesa Hoskinsona
Charles Hoskinson, założyciel Cardano (ADA), przedstawił dalekowzroczną prognozę rozwoju ekosystemu otaczającego jego konkurenta Ethereum (ETH).

Hoskinson w niedawnej aktualizacji wideo twierdzi, że twierdzenia, że ​​blockchainy typu „proof-of-stake”, takie jak Cardano, są mniej dostępne dla przeciętnej osoby niż łańcuchy typu „proof-of-work”, są zazwyczaj fałszywe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.